Obudowa Endorfy Arx 500 Air czarny (EY2A010)
Zdjęcia 32 |
Endorfy Arx 500 Air czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:1 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:6 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Endorfy Arx 500 Air czarny
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ENDORFY Arx 500 Air 5 wentylatorów 140 mm w zestawie panel boczny z hartow | 468 zł |
Obudowa Endorfy Arx 500 Air Black (EY2A010) | 469 zł |
ENDORFY Arx 500 Air - Obudowa komputerowa - Tower - Czarny | 505 zł |
Endorfy Obudowa ARX 500 Air EY2A010 KOENDOD0ARX5001 | 455 zł |
ENDORFY Arx 500 Air OB-ENDR-0026 | 469 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →