Obudowa Thermaltake V350 TG ARGB biały (CA-1S3-00M6WN-03)
Zdjęcia 6 |
Thermaltake V350 TG ARGB biały
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:5 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Thermaltake V350 TG ARGB biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake V350 TG ARGB Air Snow White obudowa PC obudowa Mid-Tower-ATX-C | 508 zł |
Obudowa Thermaltake V350 TG ARGB Air Snow (CA-1S3-00M6WN-03) | 551 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Thermaltake V350 TG ARGB Air Snow White, tower case (K | 498 zł |
Thermaltake V350 Tg Argb Air Snow Tower Case Biały CA-1S3-00M6WN-03 | 561 zł |
Modyfikacje Thermaltake V350 TG ARGB
Ceny na Thermaltake V350 TG ARGB |
---|---|---|---|---|
Thermaltake V350 TG ARGB biały | od 498 zł | 4 oferty | ||
Thermaltake V350 TG ARGB czarny | od 478 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →