Obudowa SilverStone Seta A1 srebrny
Wideo 12Zdjęcia 13 |
SilverStone Seta A1 srebrny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:4 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Wideo recenzje
Modyfikacje SilverStone Seta A1
Ceny na SilverStone Seta A1 |
---|---|---|---|---|
SilverStone Seta A1 czarny | od 2 387 zł | 3 oferty | ||
SilverStone Seta A1 różowy | od 568 zł | 3 oferty | ||
SilverStone Seta A1 srebrny | od 597 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →