Obudowa SilverStone SG05 Zasilacz 300 W
Wideo 8 |
Ten futerał należy do kategorii najbardziej kompaktowych i lekkich rozwiązań na rynku. Platforma Cube Case jest idealna do budowy współczesnych, modnych miniaturowych komputerów PC. Ważną cechą platformy jest obecność fabrycznie zainstalowanego zasilacza o mocy 300 W i certyfikatu 80 PLUS BRONZE. Ta sprawa praktycznie nie ma konkurentów w tej półki cenowej. Taca płyty głównej obsługuje mini-ITX (170 x 170 mm) i mini-DTX (200 x 170 mm).
Na obudowie będzie można zamontować dyskretną grafikę o długości do 254 mm i chłodzenie procesora o wysokości do 82 mm. Obudowa SilverStone SG05 otrzymała system chłodzenia powietrzem z jednego wentylatora 120 mm. Chłodnica zapasowa znajduje się na przednim panelu, ale nie ma już miejsca na wirniki łopatkowe. Panel sterowania posiada dwa porty USB 2.0 i kilka mini-Jacków. Obudowa ma kilka wnęk na napędy optyczne Slim. Na dyski pamięci przydzielone jest jedno 3,5-calowe miejsce na dysku twardym lub dwa 2,5-calowe dyski SSD. Tylny panel otrzymał dwa zaślepki, pozwalające zarezerwować miejsce na karty rozszerzeń PCI.
Kup SilverStone SG05 Zasilacz 300 W
SilverStone SST-SG05BB-Lite USB 30 - Sugo Mini-ITX kompaktowa obudowa komp | 223 zł |
SilverStone SUGO SG05 - Obudowa komputerowa - Desktop - Czarny | 280 zł |
Obudowa SilverStone Sugo Lite (SST-SG05W-Lite) | 263 zł |
Obudowa SilverStone Sugo Lite (SST-SG05BB) | 290 zł |