Obudowa SilverStone GD08 czarny (SST-GD08B)
Wideo 5Zdjęcia 7 |
SilverStone GD08 czarny
Typ obudowy:Desktop
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Przedziały 5,25 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:8 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup SilverStone GD08 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SilverStone Technology SST-GD08B - Grandia HTPC ATX obudowa biurkowa z wyd | 820 zł |
Obudowa SilverStone (SST-GD08B) | 944 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Silverstone Technology GD08B USB 3.0 Kolor: CZARNY ATX | 1 021 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →