Obudowa NZXT H6 Flow czarny (CC-H61FB-01)
Wideo 15Zdjęcia 6 |
NZXT H6 Flow czarny
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:1 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup NZXT H6 Flow czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NZXT H6 Flow czarna OB-NZX-0085 | 509 zł |
Obudowa NZXT H6 Flow Czarny | 570 zł |
Obudowa NZXT H6 Flow Czarny CC-H61FB-01 | 570 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! NZXT H6 Flow, tower case (Kolor: CZARNY, tempered gl | 506 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Wieża typu midi-tower NZXT H6 Flow - czarna - PACZKO | 655 zł |
NZXT OBUDOWA KOMPUTEROWA NZXT OBUDOWA H6 FLOW MIDI TOWER Z OKNEM CZARNA | 712 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje NZXT H6 Flow
Ceny na NZXT H6 Flow |
---|---|---|---|---|
NZXT H6 Flow biały | od 509 zł | 6 oferty | ||
NZXT H6 Flow czarny | od 506 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →