Obudowa NZXT H9 Flow biały (CM-H91FW-01)
Wideo 19Zdjęcia 6 |
Obudowa dla wydajnych systemów do gier opartych na oddzielnej karcie graficznej NVIDIA z serii 40 i AMD z serii 7000. Platforma oferuje panoramiczny widok na podwozie. Z boku i z przodu zamontowano przezroczyste panele ze szkła hartowanego, co pozwala na swobodny wgląd w najdrobniejsze szczegóły montażu. W tym przypadku stosowany jest system bezpośredniego dmuchania karty graficznej.
Pomiędzy dolnym kanałem wentylacyjnym a GPU nie ma żadnych przeszkód. Na dole znajduje się platforma montażowa dla trzech wentylatorów 120 mm lub chłodnicy 360 mm. W obudowie komputera NZXT H9 Flow zastosowano zasilacz podtynkowy - jest na niego miejsce za tacką płyty głównej. Dzięki temu główna przestrzeń robocza podwozia może być swobodnie wentylowana i chłodzona bez żadnych ograniczeń i przeszkód.
Do zainstalowania karty graficznej dostępne jest 435 mm, co otwiera ogromne możliwości pracy z profesjonalnymi rozwiązaniami GPU. Obudowa została wyposażona w cztery wysokiej klasy wentylatory z serii F120Q. Obrotnice boczne (trzy sztuki) są organicznie zintegrowane w specjalnej ramie, którą można łatwo zmienić na chłodnicę 360 mm. Na górze można umieścić kolejny wymiennik ciepła o średnicy 360 mm.
Kup NZXT H9 Flow biały
Wszystkie ceny 16 →Nzxt Nzxt H9 Flow CM-H91FW-01 Obudowa do Komputera Biały 466 x 29 x 495 cm | 744 zł |
NZXT Obudowa H9 Flow z oknem Biała KONZXOD00000039 | 811 zł |
NZXT H9 Flow biała OB-NZX-0075 | 809 zł |
Obudowa NZXT H9 Flow | 769 zł |
Obudowa NZXT H9 Flow | 769 zł |
Modyfikacje NZXT H9 Flow
Ceny na NZXT H9 Flow |
---|---|---|---|---|
NZXT H9 Flow biały | od 744 zł | 17 oferty | ||
NZXT H9 Flow czarny | od 769 zł | 9 oferty |