Obudowa NZXT H7 Flow White/Black biały
Wideo 15Zdjęcia 6 |
Zaawansowana obudowa komputerowa z najpopularniejszej serii platform do gier H7. Model ten posiada dobrze perforowaną metalową osłonę zamiast tradycyjnego panelu przedniego, co pozwala na bardzo szybkie i wydajne chłodzenie obudowy. Obudowa jest wyposażona w parę wolnoobrotowych wentylatorów 120 mm. Platforma wyposażona jest w wyjmowaną klatkę HDD z możliwością bezśrubowego mocowania dysków pamięci.
Stojak na urządzenia 3,5″ posiada zabezpieczenie antywibracyjne, co pozytywnie wpływa na minimalizację hałasu jednostki systemowej. Obudowa komputera NZXT H7 Flow otrzymała wygodny system zarządzania kablami. Główne przewody połączeniowe można schludnie i bezpiecznie ukryć za specjalną płytką. Teraz zasoby sprzętowe można łączyć bez żadnych trudności, bez naruszania estetyki wewnętrznego wyglądu obudowy.
Ta platforma wykorzystuje perforowaną przegrodę zasilacza, aby zoptymalizować przepływ powietrza w miejscu pracy. Obudowa komputera umożliwia zamontowanie na obudowie systemu chłodzenia procesora o dużej pojemności. W obudowie będzie można umieścić wieżę wymiennika powietrznego o wysokości do 185 mm. Dzięki takiej platformie możesz bez wysiłku stworzyć wysokowydajny system do gier lub pracy.
Kup NZXT H7 Flow White/Black biały
Wszystkie ceny 18 →NZXT H7 Flow Matte White / Black - Obudowa komputerowa - Miditower - Bia?y | 579 zł |
NZXT Obudowa H7 Flow z oknem Czarno-biała KONZXOD00000032 | 616 zł |
NZXT H7 Flow czarno-biała OB-NZX-0063 | 599 zł |
Obudowa NZXT H7 Flow Czarno-biały | 559 zł |
Obudowa NZXT H7 Flow Czarno-biały | 559 zł |