Obudowa NZXT H7 Flow czarny (CM-H71FB-01)
Wideo 17Zdjęcia 6 |
Obudowa należy do zaawansowanej linii bloków systemu H7 popularnego producenta NZXT. Model Flow posiada w pełni perforowaną przednią pokrywę. Jest to pełnowymiarowa obudowa kompatybilna z płytami głównymi E-ATX. Obsługiwane są układy chłodzenia procesora o zwiększonej mocy, o wysokości do 185 mm. Istnieje również możliwość zamontowania trzech chłodnic wodnych: przednia i górna do 360 mm, tylna 140 mm.
Gniazda PCIe można ustawić zarówno poziomo, jak i pionowo, co pozwala na ustawienie karty graficznej na różne sposoby. Jednocześnie dostępny jest opcjonalnie zastrzeżony riser do pionowej instalacji GPU. Obudowa komputera NZXT H7 Flow posiada ulepszony panel interfejsu. Teraz na liście złączy znalazły się dwa klasyczne porty USB 3.0 oraz kolejne złącze USB Type C 3.0. Dodatkowo dostępne jest połączone złącze audio mini-Jack. Ta platforma ma zoptymalizowaną konstrukcję pod kątem łatwej instalacji układu chłodzenia i innych elementów zestawu komputerowego. Dzięki praktycznym zatrzaskom przednią i górną pokrywę można łatwo zdjąć, co umożliwia łatwy dostęp do obudowy ze wszystkich stron. W zestawie kilka cichych wentylatorów NZXT F120Q, które wyróżniają się podwyższoną niezawodnością i trwałością.
Kup NZXT H7 Flow czarny
Wszystkie ceny 16 →Nzxt H7 CM-H71FB-01 Obudowa komputerowa ATX Mid Flow - czarny | 579 zł |
NZXT H7 Flow Matte Black - Obudowa komputerowa - Miditower - Czarny | 579 zł |
NZXT Obudowa H7 Flow z oknem Czarna KONZXOD00000030 | 615 zł |
NZXT H7 Flow czarna OB-NZX-0065 | 609 zł |
Obudowa NZXT H7 Flow Czarny | 589 zł |
Modyfikacje NZXT H7 Flow
Ceny na NZXT H7 Flow |
---|---|---|---|---|
NZXT H7 Flow biały | od 536 zł | 19 oferty | ||
NZXT H7 Flow czarny | od 579 zł | 17 oferty |