Obudowa MSI MEG PROSPECT 700R czarny
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Profesjonalna obudowa do gier zaprojektowana z myślą o zbudowaniu pięknego i wydajnego zestawu komputerowego. Model ten jest kompatybilny z inteligentnym systemem sterowania Gaming Intelligence, który pozwala przejąć pełną kontrolę nad platformą do grania. Obudowa wyróżnia się obecnością dotykowej jednostki tuningowej. Za pomocą 4,3-calowego ekranu LCD z pełnokolorową matrycą IPS można nie tylko monitorować temperaturę wewnętrzną przestrzeni roboczej, ale także regulować prędkość wentylatora.
Obudowa zapewnia rozszerzoną obsługę kart graficznych nowej generacji NVIDIA GeForce RTX z serii 40. Czarna obudowa komputera MSI MEG PROSPECT 700R ma dobrą kompatybilność z kartami graficznymi o długości do 400 mm. W razie potrzeby GPU można ustawić pionowo. Aby to zrobić, wystarczy zainstalować uchwyt gniazda PCIe. W obudowie znajdują się cztery potężne wentylatory 140 mm, które dodatkowo wspierają unikalne efekty świetlne Mystic Light. Ta obudowa bezpiecznie pomieści wysokowydajny procesor z wieżą chłodzącą o wysokości 185 mm. Obudowa została zaprojektowana tak, aby pomieścić płytę główną ATX, ale taca może również pomieścić rozwiązanie E-ATX.
Kup MSI MEG PROSPECT 700R czarny
Wszystkie ceny 15 →MSI Meg Prospect 700R Obudowa PC Mid-Tower Pojemność E-ATX Ekran dotykowy | 1 977 zł |
MSI Obudowa Meg Prospect 700R szkło hartowane 2USB 3.2 KOMSIOC0PROS701 | 1 529 zł |
MSI MEG PROSPECT 700R OB-MSI-0041 | 1 507 zł |
Obudowa MSI MEG Prospect 700R | 1 660 zł |
MSI Obudowa Meg Prospect 700R szkło hartowane 2USB 3.2 107887 | 1 529 zł |