Obudowa MSI MAG PANO M100R PZ biały
Wideo 7Zdjęcia 7 |
MSI MAG PANO M100R PZ biały
biały czarny
Typ obudowy:Mini Tower
Standard płyty głównej:micro-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:1 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:1 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
<a href="/list/187/sr-52405/msi-project-zero/">PROJECT ZERO</a>
Kompatybilny z płytami głównymi z odwrotnym okablowaniem.
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI MAG PANO M100R PZ biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI Obudowa MAG PANO M100R PZ WHITE TEMPERED GLASS USB KOMSIOE0PANOM02 | 419 zł |
MSI Obudowa MAG PANO M100R PZ WHITE TEMPERED GLASS USB 128417 | 419 zł |
Obudowa PC MSI MAG PANO M100R PZ WHITE | 477 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje MSI MAG PANO M100R PZ
Ceny na MSI MAG PANO M100R PZ |
---|---|---|---|---|
MSI MAG PANO M100R PZ biały | od 419 zł | 4 oferty | ||
MSI MAG PANO M100R PZ czarny | od 419 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →