Obudowa MSI MAG FORGE M100A czarny
Zdjęcia 5 |
Obudowa gamingowa z serii MAG FORGE to stosunkowo niedroga platforma gamingowa na kompaktową płytę główną micro-ATX. Dla wieży procesora dostępna jest wysokość 170 mm. Kompatybilny z kartami graficznymi o długości do 300 mm. Obudowa doskonale nadaje się do montażu „gorących” komponentów do gier. Model ten posiada fasadę wykonaną z metalowej siatki. Dodatkowo w zestawie znajdują się cztery wentylatory 120 mm, co zapewnia maksymalnie efektywne odprowadzanie ciepła.
Fabryczne chłodnice są połączone z jasnym oświetleniem RGB. Obudowa komputera MSI MAG FORGE M100A wyposażona jest w przezroczystą pokrywę boczną. Panel boczny widokowy wykonany jest z akrylu, dzięki czemu platforma jest lżejsza i tańsza. Przegroda w miejscu montażu zasilacza posiada wycięcie, przez które dobrze widać rodzaj zasilacza. Platforma zapewnia większą wygodę podczas układania kabli.
System zarządzania kablami umożliwia schludne i bezpieczne połączenia. Na karty rozszerzeń PCIe przydzielono cztery gniazda. Dostępne są cztery miejsca do montażu urządzeń pamięci: dwa dla 3,5″ i dwa dla 2,5″. Obudowa dostępna jest także w wersji M100R, która posiada boczny panel widokowy wykonany z hartowanego szkła oraz możliwość personalizacji efektów świetlnych za pomocą osobnego przycisku.
Kup MSI MAG FORGE M100A czarny
Wszystkie ceny 14 →Msi Mag Forge M100A 306-7G20A21-809 Obudowa Pc Czarny 60 x 60 x 85 cm | 333 zł |
MSI MAG Forge M100A OB-MSI-0036 | 219 zł |
Obudowa MSI Mag Forge M100A | 199 zł |
Obudowa MSI Mag Forge M100A 306-7G20A21-809 | 199 zł |