Obudowa MSI MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW czarny
Wideo 4Zdjęcia 14 |
Zamknij
Menu
MSI MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW czarny
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:6 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW czarny
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW - Obudowa komputerowa - Tower - CzarnyMid tower, rozszerzenie ATX, panel boczny z oknem (szk?o hartowane), brak zasilacza (ATX), czarny, USB/d?wi?k Proshop.plZłóż skargę | 921 zł |
MSI Obudowa MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW Hartowane szkło KOMSIOC0GUNGN09Obudowa MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW
- Jednoczęściowy, perforowany panel przedni o grubości 1 mm, obsługujący podwójną chłodn... więcejicę cieczy AIO 360 mm z przodu/na górze oraz konfigurację Push-Pull.
- W pełni obsługuje wysokiej klasy kartę graficzną, niezależnie od instalacji pionowej lub poziomej, a także rezerwuje wystarczająco dużo miejsca, aby zapewnić chłodzenie i zginanie kabli.
- Wielokierunkowy stojak na kartę graficzną można regulować na wiele sposobów, aby wspierać różne ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 649 zł |
MSI MPG Gungnir 300R Airflow OB-MSI-0044Obudowa MSI MPG Gungnir 300R Airflow WIECZNA DOSKONAŁOŚĆ Obudowy z serii MPG GUNGNIR 300 uosabiają wysokie standardy wśród ob... więcejudów typu mid-tower. Jej design charakteryzuje się jednomilimetrow Komputronik.plZłóż skargę | 729 zł |
MSI Obudowa MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW Hartowane szkło 125224Obudowa MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW
- Wielokierunkowy stojak na kartę graficzną można regulować na wiele sposobów, aby wspierać różne ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 649 zł |
MSI Obudowa MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW Hartowane szkło 125224Obudowa MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW
- Wielokierunkowy stojak na kartę graficzną można regulować na wiele sposobów, aby wspierać różne ... (zobacz więcej) Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 649 zł |
pokaż 6 ofert
Seria MSI MPG
od 572 zł
850 W, 24+8+8(4+4) pin, 6 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 8 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, półpasywny SO, wydobywanie, 80+ Złoty certyfikat
od 388 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 999 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, AM5, TR4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 3 szt., 120 mm, grubość 25 mm, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate, wyświetlacz
od 749 zł
1000 W, 24+8+8(4+4) pin, 6 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 12 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, półpasywny SO, wydobywanie, 80+ Złoty certyfikat
od 682 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 759 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM2/AM3/FM1/FM2, AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, wentylator: 2 szt., 120 mm, 2500 obr./min, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 516 zł
850 W, 24+8+8(4+4) pin, 6 x 6+2 pin, SATA 8 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, wydobywanie, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 473 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 982 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM2/AM3/FM1/FM2, AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 2 szt., 120 mm, 2500 obr./min, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate, wyświetlacz
od 426 zł
750 W, 24+8+8(4+4) pin, 6 x 6+2 pin, SATA 8 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, wydobywanie, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 649 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 859 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, AM5, TR4, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 2 szt., 120 mm, grubość 25 mm, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate, wyświetlacz
od 667 zł
750 W, 24+8+8(4+4) pin, 6 x 6+2 pin, SATA 8 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, wydobywanie, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 469 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 426 zł
650 W, 24+8+8(4+4) pin, 4 x 6+2 pin, SATA 8 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 729 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt.
od 763 zł
1000 W, 24+8+8(4+4) pin, 7 x 6+2 pin, SATA 12 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, wydobywanie, 80+ Złoty certyfikat
od 429 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 566 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt.
od 519 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
Wideo recenzje
This case is feature packed MSI Gungnir 300R Airflow
7 lutego 20244 648 przegląd
WHITE-THEMED PC Build - MSI GUNGNIR 300R | RTX 4070 GAMING X SLIM
9 listopada 20239 322 przegląd
@MSI MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW PC GAMING CASE | Quick Unboxing & Impressions
25 września 20232 759 przegląd
$1800 MSI Halloween MPG Gungnir 300R Build (i5 14600K / RTX 4060Ti)
1 listopada 202344 124 przegląd
Modyfikacje MSI MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW
Ceny na MSI MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW |
---|---|---|---|---|
MSI MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW biały | od 682 zł | 10 oferty | ||
MSI MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW czarny | od 649 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 682 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 578 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory
od 549 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., ≥ 4 wentylatory
od 549 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 1 szt., USB C 1 szt., wyświetlacz, podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 495 zł
od 649 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 559 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 409 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 1 szt., USB C 1 szt.
od 359 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 369 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 248 zł
do gier, Mini Tower, micro-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., bez wentylatorów
od 681 zł
Desktop, mini-ITX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 1 szt., USB C 1 szt., bez wentylatorów