Obudowa MSI MAG PANO M100R PZ czarny
Wideo 7Zdjęcia 4 |
MSI MAG PANO M100R PZ czarny
biały czarny
Typ obudowy:Mini Tower
Standard płyty głównej:micro-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:1 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:1 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Specjalnie zaprojektowany do płyty głównej B650M PROJECT ZERO
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI MAG PANO M100R PZ czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI MAG PANO M100R PZ - Obudowa komputerowa - Tower - Bia?y | 585 zł |
MSI Obudowa MAG PANO M100R PZ TEMPERED GLASS USB 3.2 KOMSIOE0PANOM01 | 419 zł |
MSI Obudowa MAG PANO M100R PZ TEMPERED GLASS USB 3.2 128416 | 419 zł |
Obudowa MSI MAG Pano M100R PZ ARGB czarna (306-7G24R21-809) | 419 zł |
Obudowa PC MSI MAG PANO M100R PZ | 477 zł |
MSI MAG PANO M100R PZ - Obudowa komputerowa - Tower - Czarny | 585 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje MSI MAG PANO M100R PZ
Ceny na MSI MAG PANO M100R PZ |
---|---|---|---|---|
MSI MAG PANO M100R PZ biały | od 419 zł | 4 oferty | ||
MSI MAG PANO M100R PZ czarny | od 419 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →