Obudowa MSI MAG VAMPIRIC 300R czarny
Wideo 16Zdjęcia 5 |
Obudowa gamingowa z niezwykle wyrazistymi efektami świetlnymi Mystic Light. Dekoracyjne podświetlenie ARGB sprawi, że sesje gamingowe staną się bardziej klimatyczne. Dodatkowo kufer posiada boczną pokrywę z obrotowymi zawiasami. Istnieje również uniwersalna obsługa zaawansowanej karty graficznej. Podświetlenie w przedniej obudowie podłączane jest za pomocą złącza stykowego, bez przewodów.
Panel przedni można bezpiecznie zdjąć bez obawy o podłączenie kabli. Gamingowa obudowa MSI MAG VAMPIRIC 300R posiada dobre wyposażenie fabryczne. W standardowym zestawie jednostki systemowej znajduje się: koncentrator do podłączenia wentylatorów/oświetlenia oraz jeden gramofon 120 mm z ARGB. W osłonie fasady wbudowana jest taśma LED z wieloma wielobarwnymi efektami świetlnymi. Tryby pracy podświetlenia można skonfigurować za pomocą markowej aplikacji. Do szybkiego i wygodnego przełączania efektów świetlnych służy oddzielny przycisk LED. W tylnej ramie z gniazdami PCI-E zastosowano zaślepki wielokrotnego użytku do mocowania śrub. Obudowa jest wyposażona we wspornik umożliwiający bezpieczne umieszczenie długiego adaptera graficznego. Położenie podpórki można regulować zarówno pod względem wysokości, jak i długości.
Kup MSI MAG VAMPIRIC 300R czarny
Wszystkie ceny 14 →MSI MAG VAMPIRIC 300R Premium Mid-Tower etui do gier PC oświetlenie ARGB t | 712 zł |
MSI MAG VAMPIRIC 300R - Obudowa komputerowa - Tower - Czarny | 647 zł |
Obudowa MSI Mag Vampiric 300R Midnight Green | 497 zł |
MSI MAG Vampiric 300R ARGB Czarny | 359 zł |
Modyfikacje MSI MAG VAMPIRIC 300R
Ceny na MSI MAG VAMPIRIC 300R |
---|---|---|---|---|
MSI MAG VAMPIRIC 300R czarny | od 359 zł | 14 oferty | ||
MSI MAG VAMPIRIC 300R granatowy | od 720 zł | 1 oferta |