Chłodzenie wodne MSI MPG CORELIQUID D240
Zdjęcia 5 |
MSI MPG CORELIQUID D240
240 mm360 mm
Rodzaj:chłodzenie wodne
Przeznaczenie:do procesora
Socket Intel:1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700
Socket AMD:AM4, AM5, TR4
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Seria MPG CORELIQUID D jest wyposażona w 2,4-calowy wyświetlacz IPS, który może wyświetlać informacje o sprzęcie, pliki GIF, MP4, zdjęcia, teksty i informacje o pogodzie w czasie rzeczywistym.
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne MPG CORELIQUID D240
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI MPG CORELIQUID D240
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI MPG CoreLiquid D240 ARGB Czarny | 859 zł |
Chłodzenie wodne MSI MPG CoreLiquid D240 | 867 zł |
Chłodzenie wodne MSI MPG CORELIQUID D240 | 947 zł |
MSI MPG CoreLiquid D240 ARGB Czarny | 869 zł |
Modyfikacje MSI MPG CORELIQUID D240
Ceny na MSI MPG CORELIQUID D240 |
---|---|---|---|---|
MSI MPG CORELIQUID D240 | od 859 zł | 4 oferty | ||
MSI MPG CORELIQUID D360 | od 999 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →