Obudowa Fractal Design Meshify 2 Compact Clear TG biały (FD-C-MES2C-05)
Zdjęcia 18 |
Ta obudowa jest mniejszą kopią pełnowymiarowej platformy Meshify 2. Jej mniejsze wymiary (475x210x424 mm) i lżejsza waga (7,7 kg) sprawiły, że obudowa jest idealnym rozwiązaniem do stworzenia domowej stacji do gier. Format platformy to Midi Tower. Obsługiwane są następujące płyty główne: ATX, microATX, mini-ITX, microATX. 169 mm jest przeznaczonych na procesor, a 341 mm na instalację karty graficznej.
Obudowa komputerowa Fractal Design Meshify 2 Compact Clear TG z pewnością poradzi sobie z instalacją potężnych komponentów, które intensywnie wydzielają ciepło. Platforma standardowo wyposażona jest w wydajny system chłodzenia powietrzem. Za stabilizację temperatury wewnątrz obudowy odpowiadają trzy wentylatory Dynamic X2. Z przodu zastosowano dwa gramofony 140 mm, a z tyłu jedną chłodnicę z wirnikiem 120 mm.
Panel przedni jest reprezentowany przez siateczkę z efektownym reliefem w stylu stealth. W kanałach wentylacyjnych z przodu, na górze i na dole zastosowano wysokiej jakości ochronę przed kurzem. W tym przypadku zastosowano przezroczysty panel boczny ze szkła hartowanego. Boczne panele są mocowane za pomocą wygodnego i niezawodnego mechanizmu przyciskowego. Przedni panel siatkowy jest zawieszony na zawiasach obrotowych. Za tacą płyty głównej znajduje się obszerny i funkcjonalny system zarządzania kablami.
Kup Fractal Design Meshify 2 Compact Clear TG biały
Fractal Design Meshify 2 Compact - White TG Clear Tint - Obudowa komputero | 585 zł |
Obudowa Fractal Design Meshify 2 Compact TG Clear Tint Biała (FD-C-MES2C-0 | 583 zł |
Fractal Design Meshify 2 Compact Biała Tg Clear Tint | 627 zł |