Obudowa MODECOM MISTRAL ARGB FLOW czarny (AT-MISTRAL-MG-10-00ARGB-0002)
Zdjęcia 18 |
MODECOM MISTRAL ARGB FLOW czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup MODECOM MISTRAL ARGB FLOW czarny
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Modecom ATX AT-MISTRAL-MG-10-00ARGB-0002 Half Tower Box Black | 372 zł |
MODECOM Obudowa komputerowa MISTRAL ARGB FLOW MIDI USB 3.0x2 Czarna KOMCPO | 350 zł |
Modecom Mistral ARGB OB-MOD-0018 | 399 zł |
Obudowa MODECOM Mistral ARGB Flow Midi | 372 zł |
MODECOM Obudowa komputerowa MISTRAL ARGB FLOW MIDI USB 3.0x2 Czarna 124278 | 356 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →