Obudowa MODECOM AMIRANI ARGB biały
Wideo 3Zdjęcia 8 |
MODECOM AMIRANI ARGB biały
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:3 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:5 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup MODECOM AMIRANI ARGB biały
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MODECOM Obudowa komputerowa Volcano Amirani ARGB Biała KOMCPOD00000019 | 401 zł |
Modecom Volcano Amirani ARGB biała OB-MOD-0027 | 399 zł |
Obudowa MODECOM Volcano Amirani ARGB Biały | 352 zł |
MODECOM Volcano Amirani ARGB Biala AT-AMIRANI-PG-20-000000-0002 | 437 zł |
Obudowa MODECOM Volcano Amirani ARGB Biały | 352 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje MODECOM AMIRANI ARGB
Ceny na MODECOM AMIRANI ARGB |
---|---|---|---|---|
MODECOM AMIRANI ARGB biały | od 349 zł | 14 oferty | ||
MODECOM AMIRANI ARGB czarny | od 351 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →