Obudowa Fractal Design Meshify 2 Compact RGB czarny (FD-C-MES2C-06)
Wideo 3Zdjęcia 13 |
Ulepszona wersja zaawansowanej obudowy komputerowej Meshify 2 Compact. Obudowa jest teraz wyposażona w cztery wentylatory Aspect 12 RGB PWM i kontroler oświetlenia RGB. Platforma ma siatkową fasadę, zapewniając doskonałą wydajność podstawowego systemu chłodzenia. Przednia powierzchnia ma reliefową teksturę z powłoką o ostrym kącie. Za przednią pokrywą zamontowano trzy wentylatory 120 mm.
Jednocześnie główny kanał powietrzny jest chroniony siatką przeciwpyłową. Obudowa komputerowa Fractal Design Meshify 2 Compact RGB otwiera ogromne możliwości budowy dobrze zbalansowanego systemu do grania. Platforma będzie wyposażona w potężną kartę graficzną o długości do 345 mm. Odprowadzenie ciepła z procesora będzie możliwe za pomocą wieży o wysokości do 169 mm. Jednocześnie chłodnicę powietrzną procesora można zastąpić chłodnicą wodną, co pozwoli umieścić na platformie dowolny wysokowydajny mikroprocesor. Jednostka systemowa jest wyposażona w złącze USB typu C 3.2. Dodatkowo dostępne są dwa porty USB 3.2. Ta obudowa pozwoli Ci złożyć zaawansowaną konstrukcję do gier, która może z pewnością pracować z najbardziej wymagającymi zadaniami.
Kup Fractal Design Meshify 2 Compact RGB czarny
Wszystkie ceny 10 →Fractal Design Meshify 2 Compact RGB - Black TG Light Tint - Obudowa kompu | 638 zł |
Fractal Design Obudowa Meshify 2 Compact RGB Black TG Light Tint KOFDEOC0M | 632 zł |
Fractal Design Obudowa Meshify 2 Compact RGB Black TG Light Tint 117491 | 655 zł |
Obudowa Fractal Design Meshify 2 Compact RGB Czarna (FD-C-MES2C-06) | 685 zł |
Fractal Design Obudowa Meshify 2 Compact RGB Black TG Light Tint 117491 | 632 zł |
Modyfikacje Fractal Design Meshify 2 Compact RGB
Ceny na Fractal Design Meshify 2 Compact RGB |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Meshify 2 Compact RGB biały | od 655 zł | 3 oferty | ||
Fractal Design Meshify 2 Compact RGB czarny | od 613 zł | 10 oferty |