Obudowa Deepcool CH560 Digital biały (R-CH560-WHAPE4D-G-1)
Wideo 14Zdjęcia 16 |
Jasna i zaawansowana obudowa do gier z dużymi możliwościami montażu produktywnego systemu komputerowego. Modyfikację Digital wyróżnia obecność połączonego panelu LCD, który wyświetla informacje o temperaturze procesora i oddzielnej karty graficznej, a także stopniu obciążenia procesora i karty graficznej. Ekran znajduje się z boku przedziału zasilacza. Obudowa do gier Deepcool CH560 Digital ma powiększoną obudowę, która z łatwością pomieści płytę główną E-ATX.
Platforma posiada doskonałą wentylację. Za kratkową przednią osłoną, która dodatkowo wyposażona jest w filtr przeciwkurzowy, kryje się ramka z trzema fabrycznymi wentylatorami 140 mm. Ciepłe powietrze wywiewane jest za pomocą dodatkowego wentylatora 120 mm. Obudowa jest kompatybilna z wysokowydajnymi płytami głównymi E-ATX. Główna ściana boczna jest podzielona na dwie części. Dół reprezentuje perforowana płyta z otworem na panel LCD. W górnej części umieszczono okienko widokowe wykonane z wysokiej jakości szkła hartowanego. Blok przycisków otrzymał przełącznik umożliwiający ustawienie efektów świetlnych ARGB. Do podłączenia systemu audio służy pojedynczy, połączony mini-jack.
Kup Deepcool CH560 Digital biały
Wszystkie ceny 6 →Deepcool Obudowa wieża CH560 Digital WH R-CH560-WHAPE4D-G-1 | 685 zł |
DeepCool CH560 DIGITAL WH - Obudowa komputerowa - Miditower - Bia?y | 549 zł |
Obudowa DEEPCOOL CH560 Digital Biały | 555 zł |
Obudowa DEEPCOOL CH560 Digital Biały R-CH560-WHAPE4D-G-1 | 555 zł |
Deepcool Ch560 Digital Tower Case Biały R-CH560-WHAPE4D-G-1 | 601 zł |
Modyfikacje Deepcool CH560 Digital
Ceny na Deepcool CH560 Digital |
---|---|---|---|---|
Deepcool CH560 Digital biały | od 549 zł | 6 oferty | ||
Deepcool CH560 Digital czarny | od 509 zł | 4 oferty |