Obudowa NZXT H5 Elite czarny (CC-H51EB-01)
Wideo 14Zdjęcia 6 |
Obudowa z ulepszonym schematem wentylacji. W dolnej części obudowy zamontowany jest wentylator o przekątnej 120 mm, który kieruje strumień świeżego powietrza bezpośrednio na kartę graficzną. Jednostka systemowa może być opcjonalnie wyposażona w zestaw do pionowego montażu GPU, który umożliwia montaż karty graficznej z boku. Platforma wyposażona jest w fasadę widokową opartą na szkle hartowanym.
Przednia okładka zapewnia dobry widok na oświetlenie ARGB. W obudowie gamingowej NZXT H5 Elite zastosowano wentylatory fasadowe (2x140 mm) z wielokolorowym podświetleniem. Wszystkie gramofony połączone są poprzez koncentrator, który steruje zarówno podświetleniem, jak i prędkością ostrzy. Model H5 posiada dobrze wentylowaną pokrywę górną. Zaleca się zastosowanie na górze chłodnicy wodnej 240 mm.
Jako procesorowy wymiennik ciepła można zastosować dowolną wieżę o wysokości do 165 mm. Miejsce montażu karty graficznej zostało zaprojektowane tak, aby pomieścić rozwiązanie GPU 365 mm. Do wentylacji ślepej elewacji przewidziano oddzielny boczny kanał powietrzny, wyposażony w osłonę przeciwpyłową o drobnych oczkach. Etui to można zamówić także w wersji Flow, która wyróżnia się obecnością perforowanej, łatwo wydmuchanej przedniej pokrywy.
Kup NZXT H5 Elite czarny
Wszystkie ceny 14 →NZXT Obudowa H5 Elite z oknem Czarna KONZXOD00000037 | 582 zł |
NZXT H5 Elite czarna OB-NZX-0069 | 569 zł |
Obudowa NZXT H5 Elite | 569 zł |
NZXT H5 Elite okno RGB Czarny | 569 zł |
Modyfikacje NZXT H5 Elite
Ceny na NZXT H5 Elite |
---|---|---|---|---|
NZXT H5 Elite biały | od 555 zł | 16 oferty | ||
NZXT H5 Elite czarny | od 569 zł | 15 oferty |