Obudowa Kolink Observatory czarny (GEKL-035)
Wideo 14Zdjęcia 10 |
Kolink Observatory czarny
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:4 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Kolink Observatory czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KOLINK Observatory RGB Midi-Tower obudowa komputera obudowa ATX obudowa z | 390 zł |
Kolink Observatory RGB czarna OB-KLNK-0025 | 379 zł |
Obudowa PC Kolink Observatory RGB | 379 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Kolink Observatory RGB - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 390 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Obudowa KOLINK Observatory GEKL-035 (ATX Extended AT | 377 zł |
Obudowa KOLINK Observatory GEKL-035 (ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini IT | 416 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kolink Observatory
Ceny na Kolink Observatory |
---|---|---|---|---|
Kolink Observatory biały | od 342 zł | 2 oferty | ||
Kolink Observatory czarny | od 377 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →