Obudowa A-Data XPG DEFENDER PRO czarny
Wideo 5Zdjęcia 6 | od 239 do 299 zł dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
A-Data XPG DEFENDER PRO czarny
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Seria A-Data XPG
od 399 zł
850 W, 24+8+8(4+4) pin, 6 x 6+2 pin, SATA 12 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, wydobywanie, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 179 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory
od 39 zł
wentylator, na obudowę, wentylator: 1 szt., 120 mm, grubość 25 mm, 2000 obr./min, cichy (, z podświetleniem, świecenie w UV
od 526 zł
850 W, 24+8+8(4+4) pin, 6 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 8 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, wydobywanie, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 234 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., ≥ 4 wentylatory
od 67 zł
wentylator, na obudowę, wentylator: 1 szt., 140 mm, grubość 25 mm, 1800 obr./min, z podświetleniem, świecenie w UV
od 378 zł
850 W, 24+8+8(4+4) pin, 2 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 6 szt., Molex 2 szt., ATX, Sprawność 91 %, certyfikat 80+ Platinum, gwarancja 5 lat
od 462 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory
od 666 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 3 szt., 120 mm, grubość 25 mm, 2000 obr./min, cichy (, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 239 zł
650 W, 24+8+8(4+4) pin, 4 x 6+2 pin, SATA 8 szt., Molex 3 szt., ATX, gwarancja 3 lata
od 366 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory
od 80 zł
wentylator, na obudowę, wentylator: 1 szt., 120 mm, grubość 25 mm, 2150 obr./min, świecenie w UV
od 436 zł
750 W, 24+8+8(4+4) pin, 6 x 6+2 pin, SATA 12 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, wydobywanie, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 239 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory
od 379 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, wentylator: 2 szt., 120 mm, 2000 obr./min, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 699 zł
1000 W, 24+8+8(4+4) pin, 6 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 8 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 93 %, półpasywny SO, wydobywanie, certyfikat 80+ Platinum, gwarancja 10 lat
od 201 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., ≥ 4 wentylatory
od 525 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 2 szt., 120 mm, grubość 25 mm, 2000 obr./min, cichy (, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 371 zł
750 W, 24+8+8(4+4) pin, 2 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 6 szt., Molex 2 szt., ATX, Sprawność 91 %, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 5 lat
od 209 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., bez wentylatorów
Wideo recenzje
XPG Defender PRO / TEST / Cicho i przestronnie
20 kwietnia 202114 030 przegląd
XPG Defender Pro Build
26 grudnia 20223 599 przegląd
XPG Defender Pro Build - Step by Step Guide
26 grudnia 202211 041 przegląd
How to Connect ARGB Fans? XPG Vento ARGB fans & XPG Defender Pro Case
21 czerwca 20229 439 przegląd
XPG Defender Pro installation and build guide with XPG Levante AIO and more
1 lipca 20218 672 przegląd
Modyfikacje A-Data XPG DEFENDER PRO
Ceny na A-Data XPG DEFENDER PRO |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG DEFENDER PRO biały | od 366 zł | 3 oferty | ||
A-Data XPG DEFENDER PRO czarny | od 239 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 269 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 269 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 299 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt.
od 297 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., USB C 1 szt.
od 389 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 1 szt., USB C 1 szt.
od 359 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 256 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., podświetlane wentylatory
od 681 zł
Desktop, mini-ITX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 1 szt., USB C 1 szt., bez wentylatorów
od 621 zł
poziomy, Desktop, mini-ITX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt.
od 583 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 206 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt.