Obudowa Zalman Z9 Iceberg czarny
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Zalman Z9 Iceberg czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:3 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Zalman Z9 Iceberg czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zalman Z9 Iceberg Średnia Wieża - Czarny Z9 Iceberg Black | 506 zł |
Zalman Obudowa Z9 Iceberg MS Black 4xARGB Fan KOZALOC0Z9ICMSB | 410 zł |
Zalman Obudowa Z9 Iceberg MS Black 4xARGB Fan 123515 | 426 zł |
Zalman Obudowa Z9 Iceberg MS Black 4xARGB Fan 123515 | 410 zł |
Zalman Z9 Iceberg MS ARGB Czarny | 418 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →