Obudowa Zalman M3 PLUS RGB czarny
Zdjęcia 4 |
Zaawansowane ciało nie musi być duże, ciężkie ani drogie. Potwierdza to ten przypadek, który powstaje w rozmiarze Mini Tower i jednocześnie należy do podstawowego przedziału cenowego. Model posiada profesjonalny system chłodzenia. Obudowa jest już po wyjęciu z pudełka wyposażona w cztery wentylatory 120 mm: trzy wentylatory z przodu i jeden z tyłu. Aby chłodzenie było wydajniejsze niż kiedykolwiek, przedni panel jest wykonany z siatki, która umożliwia swobodny przepływ dużej ilości świeżego powietrza.
Obudowa komputerowa Zalman M3 PLUS RGB umożliwia umieszczenie na obudowie płyty głównej Micro-ATX oraz Mini-ITX. Zasilacz montowany jest od dołu, do jego instalacji przewidziana jest osobna warstwa. W komorze zasilacza znajduje się również stelaż na dwa napędy pamięci 3,5”. Stelaż HDD jest wymienny, po jego wyjęciu można zamontować w obudowie pełnowymiarowy zasilacz o zwiększonej mocy. cechy montażu komputera Panel podglądu wykonany jest z wytrzymałego szkła hartowanego Schludny wygląd systemu komputerowego zapewnia obecność kanałów do ukrytego prowadzenia kabli.
Kup Zalman M3 PLUS RGB czarny
Wszystkie ceny 15 →Zalman M3 Plus PC Micro ATX obudowa szkło mini ATX Case Computer Gaming cz | 402 zł |
Zalman Obudowa M3 PLUS RGB mATX Mini Tower PC Case RGB KOZALOE0M3PLRGB | 240 zł |
Obudowa ZALMAN M3 Plus RGB | 269 zł |
Zalman Obudowa M3 PLUS RGB mATX Mini Tower PC Case RGB 64666 | 249 zł |
Obudowa ZALMAN M3 Plus RGB | 269 zł |