Корпус Zalman M3 PLUS RGB чорний
Фото 4 |
Просунутому корпусу необов'язково бути великим, важким і дорогим. Це підтверджує даний корпус, який створений в типорозмірі Mini Tower і при цьому належить до бюджетного сегменту. Модель відрізняється наявністю професійної системи охолодження. Корпус вже з коробки укомплектований чотирма вентиляторами 120 мм: три вертушки стоїть спереду і одна ззаду. Щоб зробити охолодження як ніколи продуктивним, передня панель виготовлена з сітки, яка безперешкодно пропускає великі обсяги свіжого повітря.
Комп'ютерний корпус Zalman M3 PLUS RGB дозволяє поставити на шасі материнську плату розміру Micro-ATX, а також Mini-ITX. Блок живлення монтується знизу, для його установки передбачений окремий ярус. У відсіку блоку живлення є і стійка для двох накопичувачів пам'яті формату 3,5". При цьому стійка HDD є знімною, якщо її прибрати, то в корпусі вийде встановити повнорозмірний БЖ підвищеної потужності. Шасі володіє RGB-підсвічуванням. Є і прозора боковина, через яку будуть відмінно видно особливості комп'ютерної збірки. Оглядова панель використовує міцне гартоване скло. Акуратний вигляд комп'ютерної системи забезпечується за рахунок наявності каналів прихованої протягання кабелів.
Купити Zalman M3 PLUS RGB чорний
Усі ціни 16 →Zalman M3 Plus PC Micro ATX obudowa szkło mini ATX Case Computer Gaming cz | 402 zł |
Zalman Obudowa M3 PLUS RGB mATX Mini Tower PC Case RGB KOZALOE0M3PLRGB | 240 zł |
Obudowa ZALMAN M3 Plus RGB | 269 zł |
ZALMAN M3 PLUS RGB mATX Mini Tower PC Case RGB | 279 zł |
Zalman Obudowa M3 PLUS RGB mATX Mini Tower PC Case RGB 64666 | 249 zł |