Obudowa Thermaltake Core P90 Tempered Glass Edition czarny
Wideo 8Zdjęcia 33 |
Ta obudowa świetnie sprawdza się jako otwarty stojak montażowy lub piękna platforma ekspozycyjna. Obudowa wygląda jak niezwykłe chassis o pryzmatycznym designie. Jednostka systemowa składa się z kilku nachylonych powierzchni, z których jedna jest zarezerwowana dla płyty głównej, a druga służy do umieszczenia elementów chłodzących cieczą (chłodnica i zbiornik pompy). Platforma pryzmatyczna urządzenia zapewnia łatwy i szybki dostęp do dowolnego elementu komputera.
Obudowa komputera Thermaltake Core P90 Tempered Glass Edition posiada w zestawie podstawkę oraz specjalną podkładkę montażową, za pomocą której możliwe staje się ustawienie karty graficznej w pionie. Platforma jest dodatkowo wyposażona w parę szklanych osłon, które podnoszą walory dekoracyjne jednostki systemowej. Tę obudowę można ustawić zarówno w pionie, jak iw poziomie. W razie potrzeby obudowę można zamontować na uchwycie ściennym. W miejsce wodnego wymiennika ciepła będzie można umieścić dowolny grzejnik o wysokości do 480 mm. W przypadku korzystania z wieży powietrznej procesora możliwe będzie użycie dowolnej wysokowydajnej chłodnicy o wysokości do 180 mm.
Kup Thermaltake Core P90 Tempered Glass Edition czarny
Wszystkie ceny 10 →Thermaltake Core P90 USB3.0 Tempered Glass KOTTKOB0COREP90 | 945 zł |
Thermaltake Core P90 Tempered Glass OB-THT-315 | 982 zł |
Thermaltake Core P90 USB3.0 Tempered Glass 42926 | 936 zł |
Thermaltake Core P90 USB3.0 Tempered Glass 42926 | 945 zł |
Thermaltake Core P90 Tempered Glass Edition Czarny | 939 zł |