Obudowa Thermaltake A500 Aluminum Tempered Glass Edition Zasilacz szary (CA-1L3-00M9WN-00)
Wideo 2Zdjęcia 16 |
Thermaltake A500 Aluminum Tempered Glass Edition Zasilacz szary
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:6 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:7 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1, USB 2.0
Ściana przednia i górna z anodowanego aluminium. Na bocznej ścianie szkło hartowane 4mm. Obsługuje chłodnice procesora o wysokości do 160 mm i karty graficzne o długości do 420 mm. Na górnym panelu znajdują się 4 porty USB typu A i 1 port typu C. Masa obudowy to prawie 15 kg.
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Thermaltake A500 Aluminum Tempered Glass Edition Zasilacz szary
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Obudowa Thermaltake A500 Aluminum TG (CA-1L3-00M9WN-00) | 1 393 zł |
THERMALTAKE TT Premium A500 AluminiumTempered Glass - szara CA-1L3-00M9WN- | 1 409 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Thermaltake A500 Aluminum TG - grey - window - PACZKOM | 1 402 zł |
Thermaltake TT Premium A500 Aluminium Tempered Glass | 1 417 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →