Корпус Thermaltake A500 Aluminum Tempered Glass Edition БЖ сірий (CA-1L3-00M9WN-00)
Відео 2Фото 16 |
Thermaltake A500 Aluminum Tempered Glass Edition БЖ сірий
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Внутрішніх відсіків 3.5":6 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":7 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1, USB 2.0
Передня і верхня стінка з анодованого алюмінію. На бічній стінці загартоване скло товщиною 4 мм. Підтримка процесорних кулерів висотою до 160мм, а відеокарт довжиною до 420мм. На верхній панелі 4 USB Type-A і Type 1-C порт. Вага корпусу майже 15 кг.
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Thermaltake A500 Aluminum Tempered Glass Edition БЖ сірий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Obudowa Thermaltake A500 Aluminum TG (CA-1L3-00M9WN-00) | 1 393 zł |
THERMALTAKE TT Premium A500 AluminiumTempered Glass - szara CA-1L3-00M9WN- | 1 409 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Thermaltake A500 Aluminum TG - grey - window - PACZKOM | 1 402 zł |
Thermaltake TT Premium A500 Aluminium Tempered Glass | 1 417 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →