Obudowa Thermaltake CTE C700 TG ARGB biały (CA-1X7-00F6WN-01)
Zdjęcia 10 |
Thermaltake CTE C700 TG ARGB biały
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:7 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:6 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Thermaltake CTE C700 TG ARGB biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake CTE C700 TG ARGB E-ATX Full Tower Chassis Snow White CA-1X7-00 | 874 zł |
Thermaltake CTE C700 TG ARGB Snow - Obudowa komputerowa - Tower - Bia?y | 873 zł |
Obudowa Thermaltake CTE C700 TG ARGB Snow (CA-1X7-00F6WN-01) | 874 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Thermaltake CTE C700 TG ARGB Snow , tower case (Kolo | 826 zł |
Modyfikacje Thermaltake CTE C700 TG ARGB
Ceny na Thermaltake CTE C700 TG ARGB |
---|---|---|---|---|
Thermaltake CTE C700 TG ARGB biały | od 826 zł | 4 oferty | ||
Thermaltake CTE C700 TG ARGB czarny | od 786 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →