Obudowa Thermaltake Level 20 MT ARGB czarny (CA-1M7-00M1WN-00)
Wideo 11Zdjęcia 23 |
Korpus zachwyca spektakularnymi 16,8 milionami kolorów oświetlenia ARGB, solidną pojemnością i wysokiej jakości materiałami korpusu. Obudowa Midi Tower ułatwia montaż płyty głównej ATX. Limit długości dyskretnej grafiki wynosi 366 mm, natomiast limit chłodzenia procesora sięga 170 mm. Główną cechą obudowy Thermaltake Level 20 MT ARGB jest obecność potrójnych przednich wentylatorów 120mm z adresowalnym oświetleniem RGB.
Jednocześnie podświetleniem można sterować zarówno za pomocą przełącznika umieszczonego na klawiaturze, jak i poprzez specjalistyczne oprogramowanie, poprzez połączenie z płytą główną. Podświetlenie ARGB jest w pełni kompatybilne z technologiami takimi jak Asus AURA SYNC, ASRock Polychrome, Gigabyte RGB Fusion itp. Kolejny wentylator zamontowany na tylnym panelu, ale teraz pozbawiony podświetlenia. Równolegle z nadmuchem powietrza w obudowie zaimplementowana jest również obsługa chłodzenia cieczą - dla "dropy" są trzy mocowania. Widokowy panel boczny wykonany jest ze szkła hartowanego o grubości 4 mm. Panel przedni wykonany jest z tego samego szkła. Obudowa jest idealna do zbudowania potężnego i wydajnego systemu do gier.
Kup Thermaltake Level 20 MT ARGB czarny
Wszystkie ceny 8 →Thermaltake Obudowa Level 20 MT ARGB ATX szkło hartowane, czarna KOTTKOC0L | 586 zł |
THERMALTAKE Level 20 MT ARGB ATX czarna CA-1M7-00M1WN-00 | 703 zł |
Thermaltake Obudowa Level 20 MT ARGB ATX szkło hartowane, czarna 47524 | 581 zł |
Thermaltake Obudowa Level 20 MT ARGB ATX szkło hartowane, czarna 47524 | 586 zł |
Thermaltake Level 20 MT ARGB Czarny | 586 zł |