Obudowa Thermaltake Ceres 300 TG ARGB biały (CA-1Y2-00M6WN-00)
Wideo 9Zdjęcia 5 |
Ta obudowa może przekształcić Twój komputer w stylowy i wydajny system komputerowy. Jest to atrakcyjna wizualnie, niezawodna i przestronna platforma do gier, która ma dobrą kompatybilność z płytami głównymi E-ATX. Obudowa została zaprojektowana tak, aby pomieścić wysokowydajną wieżę procesora o wysokości do 185 mm. Dyskretna karta graficzna jest zamontowana w złączu o długości 370 mm.
Gamingowa obudowa Thermaltake Ceres 300 TG ARGB ma dobry potencjał multimedialny. Obudowa zasilacza posiada wyjmowaną wkładkę, którą można łatwo wymienić na zestaw panelu LCD. To osobny ekran o przekątnej 3,9", który jest w stanie odtwarzać zarówno informacje o systemie, jak i obrazy z animacjami, a nawet wideo! Obudowa ma poprawiony przepływ powietrza. Z przodu zamontowana jest perforowana metalowa osłona z wkładką z nylonowej siatki. Znajdują się tu duże kanały wentylacyjne w górnej i dolnej części platformy.Na mocowaniu W miejscu zasilacza znajdują się perforowane boki, dodatkowo zabezpieczone nylonową siatką przeciwkurzową.Intensywność wymiany powietrza regulowana jest za pomocą trzech fabrycznie zamontowanych wentylatorów 140 mm. Para przednich gramofonów wyposażona jest w podświetlenie ARGB.
Modyfikacje Thermaltake Ceres 300 TG ARGB
Ceny na Thermaltake Ceres 300 TG ARGB |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Ceres 300 TG ARGB biały | od 459 zł | 2 oferty | ||
Thermaltake Ceres 300 TG ARGB czarny | od 513 zł | 6 oferty | ||
Thermaltake Ceres 300 TG ARGB zielony | od 553 zł | 2 oferty |