Корпус Corsair 4000D Airflow білий (CC-9011201-WW)
Відео 19Фото 25 |
Розробники цього корпусу врахували вимоги та побажання просунутих користувачів, в результаті вийшла функціональна, практична і стильна платформа, яка легко впорається із завданням побудови сучасного і продуктивного ПК. Середньорозмірна вежа (Midi Tower) готова помістити на піддон материнську плату типорозміру E-ATX (305х277 мм) і її молодші різновиди ATX, Micro-ATX, Mini-ITX.
У складі Корпусу передбачено два фірмових вентилятора Corsair 120 мм із серії AirGuide. Один встановлений спереду, а другий-ззаду. Штатні крильчатки відрізняються тихою роботою і високою ефективністю обдування. Щоб зробити систему охолодження як ніколи продуктивною, комп'ютерний корпус Corsair 4000D Airflow отримав лицьову панель з щедрою гратчастою перфорацією. Потенціал штатного охолодження можна значно збільшити, якщо доукомплектувати платформу додатковими вентиляторами. Всього в бокс поміщається шість крильчаток. Є і кріплення для установки радіаторів. Можна поставити спереду охолоджувач розміром 360 мм і зверху на 240 мм. Корпус має 9 заглушок (7+2) під установку PCI. Передбачена можливість вертикальної установки потужної 2-слотової відеокарти. Головна бічна кришка представлена розкішною панеллю з міцного розжареного скла.
Купити Corsair 4000D Airflow білий
Усі ціни 6 →Corsair 4000D AIRFLOW TG - White - Obudowa komputerowa - Miditower - Bia?y | 433 zł |
Corsair 4000D AIRFLOW White CC-9011201-WW OB-COR-0097 | 459 zł |
Obudowa Corsair 4000D Airflow Biała (CC-9011201-WW) | 406 zł |
Obudowa Corsair 4000D Airflow EATX Mid Tower USB-C | 379 zł |
Corsair 4000d Airflow Tower Case Szary CC-9011201-WW | 612 zł |
Obudowa Corsair 4000D Airflow EATX Mid Tower USB-C | 459 zł |
Модификації Corsair 4000D Airflow
Ціни на Corsair 4000D Airflow |
---|---|---|---|---|
Corsair 4000D Airflow білий | від 379 zł | 6 пропозицій | ||
Corsair 4000D Airflow чорний | від 384 zł | 7 пропозицій |