Корпус Corsair Obsidian 1000D чорний (CC-9011148-WW)
Відео 15Фото 9 |
Це ексклюзивний корпус формату Super-Tower. Кейс відрізняється можливістю складання відразу двох комп'ютерних систем. Для цього в конструкції шасі передбачено кілька піддонів материнської плати. Основний піддон для материнки дозволяє встановити будь-яке з наступних рішень: E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX, SSI-CEB. Додатковий піддон розрахований на материнську плату розміру Mini-ITX.
Комп'ютерний корпус Corsair Obsidian 1000D має нижній відсік для установки відразу двох блоків живлення. Для допоміжної системи ITX вийде використовувати блок живлення формату SFX-L. розміри платформи повністю відповідають флагманським габаритам, 697x307x693 мм. Вага кейса без урахування комплектуючих становить 29,5 кг.Рама корпусу використовує міцну і надійну сталь. Зовнішні панелі представлені загартованим склом в обрамленні алюмінієвих напрямних.
Бічні стінки встановлені на поворотні петлі. За піддоном материнської плати є потайний відсік, в якому розташований унікальний контролер Corsair Commander PRO. За допомогою фірмового хаба можна управляти системою охолодження і RGB-підсвічуванням на неймовірно тонкому рівні. Цей корпус гідний установки комплектуючих з сегмента High-end. Модель вражає своїми унікальними можливостями і фантастичним потенціалом.
Купити Corsair Obsidian 1000D чорний
Усі ціни 10 →Corsair Obsidian Series 1000D Super-Tower obudowa szkło hartowane aluminio | 2 670 zł |
Corsair Obsidian 1000D Czarny | 2 419 zł |
No name CORSAIR Obsidian Series 1000D w obudowie typu tower | 2 580 zł |
Obudowa CORSAIR Obsidian 1000D Obsidian 1000D (CC-9011148-WW) | 2 699 zł |
Obudowa komputerowa CORSAIR Obsidian Series 1000D, Super Tower ATX | 2 483 zł |