Корпус Corsair iCUE 5000D RGB Airflow білий (CC-9011243-WW)
Відео 3Фото 7 |
Одна з найстаріших і найпросунутіших версій ігрового корпусу лінійки iCUE від популярного виробника Corsair. Ця модифікація відрізняється розширеною комплектацією. Платформа оснащена сітчастим фасадом, що повністю продувається, і набором вентиляторів з повноцінним ARGB-підсвічуванням. Шасі доповнено концентратором для підключення вертушок. Заводський хаб iCUE Lighting Node PRO забезпечує можливість ШИМ-регулювання інтенсивності повітряного охолодження.
Комп'ютерний корпус Corsair iCUE 5000D RGB Airflow чудово сумісний із високоефективними системами рідинного охолодження. На платформі є кріплення для одночасного монтажу трьох радіаторів 360 мм. Система кабельного менеджменту за піддоном материнської плати прикрита додатковою панеллю поворотних петлях. На звороті материнської плати можна безпечно змонтувати три пристрої SSD 2,5". Кількість слотів PCIe збільшено до дев'яти шт. З них дві заглушки орієнтовані вертикально, що дозволить поставити потужну 2-слотову відеокарту. Проріз для дискретної графіки має довжину 400 мм. Висота кулера мікропроцесора може досягати 170 мм Корпус має хорошу сумісність з професійними системними платами формату E-ATX.
Купити Corsair iCUE 5000D RGB Airflow білий
Усі ціни 13 →Corsair Obudowa iCUE 5000D RGB Airflow biała KOCRROC05000DRW | 1 012 zł |
Obudowa CORSAIR iCUE 5000D Airflow RGB | 851 zł |
CORSAIR iCUE 5000D RGB Airflow biała CC-9011243-WW | 1 050 zł |
Obudowa CORSAIR iCUE 5000D Airflow RGB | 851 zł |
Obudowa CORSAIR iCUE 5000D Airflow RGB CC-9011243-WW | 845 zł |
Модификації Corsair iCUE 5000D RGB Airflow
Ціни на Corsair iCUE 5000D RGB Airflow |
---|---|---|---|---|
Corsair iCUE 5000D RGB Airflow білий | від 845 zł | 13 пропозицій | ||
Corsair iCUE 5000D RGB Airflow чорний | від 799 zł | 11 пропозицій |