Obudowa Corsair iCUE 5000D RGB Airflow biały (CC-9011243-WW)
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Jedna ze starszych i najbardziej zaawansowanych wersji gamingowej obudowy z linii iCUE od popularnego producenta Corsair. Modyfikacja ta posiada rozszerzoną konfigurację. Platforma wyposażona jest w pełni wentylowaną fasadę siatkową oraz zestaw wentylatorów z pełnym oświetleniem ARGB. Podwozie uzupełniono o piastę do podłączenia gramofonów. Fabryczny koncentrator iCUE Lighting Node PRO zapewnia możliwość regulacji PWM intensywności chłodzenia powietrzem.
Obudowa komputerowa Corsair iCUE 5000D RGB Airflow jest doskonale kompatybilna z wysokowydajnymi systemami chłodzenia cieczą. Platforma posiada mocowania umożliwiające jednoczesny montaż trzech grzejników 360 mm. System zarządzania okablowaniem za tacką płyty głównej przykryty jest dodatkowym panelem na obrotowych zawiasach. Z tyłu płyty głównej można bezpiecznie zamontować trzy urządzenia SSD 2,5". Liczba gniazd PCIe została zwiększona do dziewięciu. Z tego dwie wtyczki są zorientowane pionowo, co pozwala na zainstalowanie wydajnej karty graficznej z 2 gniazdami. Otwór na dyskretną grafikę ma długość 400 mm Wysokość Chłodnica mikroprocesora może sięgać 170 mm Obudowa jest dobrze kompatybilna z profesjonalnymi płytami głównymi E-ATX.
Kup Corsair iCUE 5000D RGB Airflow biały
Wszystkie ceny 11 →Corsair iCUE 5000D RGB Airflow TG - White - Obudowa komputerowa - Miditowe | 702 zł |
Corsair Obudowa iCUE 5000D RGB Airflow biała KOCRROC05000DRW | 1 012 zł |
Obudowa CORSAIR iCUE 5000D Airflow RGB | 851 zł |
CORSAIR iCUE 5000D RGB Airflow biała CC-9011243-WW | 1 050 zł |
Obudowa CORSAIR iCUE 5000D Airflow RGB | 851 zł |
Modyfikacje Corsair iCUE 5000D RGB Airflow
Ceny na Corsair iCUE 5000D RGB Airflow |
---|---|---|---|---|
Corsair iCUE 5000D RGB Airflow biały | od 702 zł | 11 oferty | ||
Corsair iCUE 5000D RGB Airflow czarny | od 818 zł | 8 oferty |