Obudowa Corsair 3000D Airflow biały (CC-9011252-WW)
Wideo 4Zdjęcia 21 |
Corsair 3000D Airflow biały
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Corsair 3000D Airflow biały
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CORSAIR 3000D AIRFLOW Obudowa PC Mid-Tower Wentylatory 3-Stykowe - Obsługa | 292 zł |
Corsair 3000D AIRFLOW TG - White - Obudowa komputerowa - Miditower - Bia?y | 314 zł |
Corsair 3000D AIRFLOW Biały | 319 zł |
Corsair 3000D Tempered Glass White CC-9011252-WW OB-COR-0134 | 439 zł |
Obudowa komputera typu mid-tower CORSAIR 3000D AIRFLOW – 3-pinowe wentylat | 390 zł |
Corsair 3000D AIRFLOW Biały | 319 zł |
Corsair 3000d Airflow Tower Case Biały CC-9011252-WW | 359 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair 3000D Airflow
Ceny na Corsair 3000D Airflow |
---|---|---|---|---|
Corsair 3000D Airflow biały | od 292 zł | 7 oferty | ||
Corsair 3000D Airflow czarny | od 284 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →