Zasilacz Chieftec Polaris PPS-650FC
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Chieftec Polaris PPS-650FC |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Chieftec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Chieftec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Chieftec Polaris PPS-650FC
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CHIEFTEC Polaris 650W certifiée 80Plus PPS-650FC | 447 zł |
Chieftec Polaris Series 650W Zasilacz do komputera - 650 wat - 120 mm - 80 | 448 zł |
Chieftec Zasilacz PPS-650FC 650W Polaris 80PLUS Gold KZCHFZ5PPS650FC | 334 zł |
Chieftec PPS-650FC OB-ZAS-CHI-307 | 399 zł |
Chieftec Zasilacz PPS-650FC 650W Polaris 80PLUS Gold 121223 | 343 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Chieftec Polaris
Ceny na Chieftec Polaris |
---|---|---|---|---|
Chieftec Polaris PPS-550FC | od 379 zł | 12 oferty | ||
Chieftec Polaris PPS-650FC | od 327 zł | 16 oferty | ||
Chieftec Polaris PPS-750FC | od 339 zł | 13 oferty | ||
Chieftec Polaris PPS-850FC | od 391 zł | 22 oferty | ||
Chieftec Polaris PPS-1050FC | od 508 zł | 15 oferty | ||
Chieftec Polaris PPS-1250FC | od 608 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →