Zasilacz Thermaltake Toughpower GF2 ARGB GF2 ARGB 750W (PS-TPD-0750F3FAGE-2)
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Thermaltake Toughpower GF2 ARGB GF2 ARGB 750W |
|
Zasilacz jest przeznaczony do stylowego i wydajnego systemu komputerowego. Przede wszystkim model wyróżnia obecność podświetlenia ARGB, które łatwo zsynchronizuje się z podświetleniem innych komponentów i urządzeń PC. Podświetlenie jest wyposażone zarówno w wentylator, jak i ścianki zasilaczy, co pozwala dodatkowo ozdobić dowolną jednostkę systemową przezroczystą ścianą boczną.
Zasilacz wyposażono w półpasywne chłodzenie Smart Zero Fan. Gdy ta opcja jest włączona, wentylator pozostaje nieruchomy, dopóki obciążenie mocy nie osiągnie 40%. Zasilacz komputerowy Thermaltake Toughpower GF2 ARGB TTP-750AH3FSG-A otrzymał bezprzewodowe połączenie z płytą podrzędną. Umożliwiło to zmniejszenie nagrzewania i zmniejszenie tętnień napięcia. Teraz stabilność zasilania 12 V spełnia najwyższe standardy jakości. Odchylenia napięcia wyjściowego nie przekraczają ±2%. Dzięki obecności czterech gniazd PCIe 6 + 2 otwierają się szerokie możliwości stworzenia wydajnego i produktywnego podsystemu graficznego. W tym zasilaczu zastosowano okablowanie modułowe. Elastyczne i płaskie pętle są używane jako kable zasilające.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Kup Thermaltake Toughpower GF2 ARGB GF2 ARGB 750W
Wszystkie ceny 10 →Thermaltake Toughpower GF2 ARGB 750W TT Premium Edition zasilacz PC PS-TPD | 639 zł |
Thermaltake Zasilacz - ToughPower GF2 ARGB 750W Modular 80+ Gold KZTTKZ750 | 623 zł |
Thermaltake Zasilacz - ToughPower GF2 ARGB 750W Modular 80+ Gold 70766 | 659 zł |
Thermaltake Zasilacz - ToughPower GF2 ARGB 750W Modular 80+ Gold 70766 | 623 zł |
Zasilacz Thermaltake Toughpower GF2 ARGB 750W (PS-TPD-0750F3FAGE-2) | 576 zł |
Modyfikacje Thermaltake Toughpower GF2 ARGB
Ceny na Thermaltake Toughpower GF2 ARGB |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Toughpower GF2 ARGB GF2 ARGB 650W | od 516 zł | 8 oferty | ||
Thermaltake Toughpower GF2 ARGB GF2 ARGB 750W | od 576 zł | 10 oferty | ||
Thermaltake Toughpower GF2 ARGB GF2 ARGB 850W | od 649 zł | 2 oferty |