Zasilacz Chieftec Polaris 3.0 PPS-1250FC-A3
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Chieftec Polaris 3.0 PPS-1250FC-A3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Chieftec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Chieftec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Chieftec Polaris 3.0 PPS-1250FC-A3
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Chieftec PPS-1250FC-A3 1250W ATX30 PPS-1250FC-A3 | 1 049 zł |
Chieftec Polaris 3.0 Series 1250W Zasilacz do komputera - 1250 Watt - 135 | 937 zł |
Zasilacz Chieftec Polaris 3.0 1250W (PPS-1250FC-A3) | 816 zł |
Chieftec, Zasilacz Polaris Pps-1250fc-a3, Czarny | 1 135 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! chieftec Zasilacz PPS-1250FC-A3 1250W Gold ATX 3.0 - P | 970 zł |
Zasilacz Chieftec POLARIS PPS-1250FC-A3 | 893 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Chieftec Polaris 3.0
Ceny na Chieftec Polaris 3.0 |
---|---|---|---|---|
Chieftec Polaris 3.0 PPS-850FC-A3 | od 612 zł | 11 oferty | ||
Chieftec Polaris 3.0 PPS-1050FC-A3 | od 710 zł | 12 oferty | ||
Chieftec Polaris 3.0 PPS-1250FC-A3 | od 816 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →