Zasilacz Chieftec Polaris PPS-1050FC
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Chieftec Polaris PPS-1050FC |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Chieftec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Chieftec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Chieftec Polaris PPS-1050FC
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Chieftec Polaris 1050W 80 Plus GOLD 12V PPS-1050FC | 623 zł |
Chieftec Polaris 1050W OB-ZAS-CHI-354 | 779 zł |
Chieftec Polaris PPS-1050FC 1050W 80+ Gold Czarny | 529 zł |
Zasilacz Chieftec Polaris 1050W (PPS-1050FC) | 508 zł |
Zasilacz komputerowy Chieftec PPS-1050FC 1050W | 531 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Chieftec Polaris
Ceny na Chieftec Polaris |
---|---|---|---|---|
Chieftec Polaris PPS-550FC | od 379 zł | 12 oferty | ||
Chieftec Polaris PPS-650FC | od 327 zł | 16 oferty | ||
Chieftec Polaris PPS-750FC | od 339 zł | 13 oferty | ||
Chieftec Polaris PPS-850FC | od 391 zł | 22 oferty | ||
Chieftec Polaris PPS-1050FC | od 508 zł | 15 oferty | ||
Chieftec Polaris PPS-1250FC | od 608 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →