Zasilacz Thermaltake Toughpower GF1 GF1 1000W
Wideo 14Zdjęcia 6 |
Thermaltake Toughpower GF1 GF1 1000W 650 W 24+8 (4+4) pin 750 W 24+8 (4+4) pin 850 W 24+8+8(4+4) pin 1000 W 24+8+8(4+4) pin 1200 W 24+8+8(4+4) pin |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thermaltake Toughpower GF1 GF1 1000W
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake Zasilacz -Toughpower GF1 1000W Modular 80+Gold KZTTKZATOUGHGF1 | 787 zł |
Thermaltake Zasilacz -Toughpower GF1 1000W Modular 80+Gold 89807 | 832 zł |
Thermaltake Toughpower GF1 1000W 80+ Gold Czarny | 799 zł |
Thermaltake Zasilacz -Toughpower GF1 1000W Modular 80+Gold 89807 | 787 zł |
Thermaltake Toughpower GF1 1000W 80+ Gold Czarny | 839 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake Toughpower GF1
Ceny na Thermaltake Toughpower GF1 |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Toughpower GF1 GF1 650W | od 409 zł | 26 oferty | ||
Thermaltake Toughpower GF1 GF1 750W | od 681 zł | 1 oferta | ||
Thermaltake Toughpower GF1 GF1 850W | od 488 zł | 8 oferty | ||
Thermaltake Toughpower GF1 GF1 1000W | od 787 zł | 9 oferty | ||
Thermaltake Toughpower GF1 GF1 1200W | od 850 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →