Zasilacz Thermaltake TR2 S TR2 S 500W
Wideo 18Zdjęcia 5 |
Thermaltake TR2 S TR2 S 500W |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Kup Thermaltake TR2 S TR2 S 500W
Thermaltake TR2 S 500 W zasilacz PC-ATX 80-Plus cichy wentylator 120 certy | 208 zł |
Zasilacz Thermaltake TR2 S 500W (PS-TRS-0500NPCWEU-2) | 209 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! TR2 S Black 500W (80+ 230V EU, 2xPEG, 120mm, Single | 208 zł |
Thermaltake Tr2 S 500w Power Supply Czarny PS-TRS-0500NPCWEU-2 | 203 zł |
Zasilacz Thermaltake TR2 S 500W (PS-TRS-0500NPCWEU-2) | 215 zł |
Wydajny i niedrogi zasilacz firmy Thermaltake
TR2 S to wydajny i niedrogi (jak na standardy Thermaltake) zasilacz z aktywną korekcją mocy i certyfikatem 80+. Oznacza to, że przy napięciu 230 W i zakresie obciążenia od 20% do 100% mocy sprawność zasilacza może osiągnąć 86% i nie spaść poniżej 82%. A na to wszystko daje trzyletnią gwarancję zamiast zwykłych dwóch.
Obciążenie 420 W na linii 12V
Pomimo początkowego poziomu, Thermaltake otrzymał dobrze zmontowany zasilacz z wysokiej jakości i kompetentnym obwodem, który w wielu niuansach wygląda ciekawiej niż inni pracownicy państwowi. Wątpliwości budzą tu jedynie nieznane nam kondensatory wygładzające chińskiej firmy Chengx. TR2 S wykazuje stabilną pracę pod ciągłym obciążeniem i dobre obciążenie na głównej linii 12V - kondensator Capxon 330 uF jest zaprojektowany na 420 w. Ponadto oferuje wystarczający zestaw złączy i optymalną długość okablowania do podłączania akcesoriów. Dzięki temu model można spokojnie polecić do złożenia prostego działającego układu (opcja 450 W jest tu lepsza), oraz dość wydajnego gamingowego peceta z kartą graficzną GeForce RTX 2060 i 6-rdzeniowym procesorem Ryzen 5 3600.
Cicho, ale nie cicho
Warto zaznaczyć, że Thermaltake, choć nie Be Quiet !, szanuje również ciche produkty. Dlatego jeden z chipów tego zasilacza został uznany za prawie bezgłośny. To nie jest do końca prawdą. Aby schłodzić wypełnienie bloku, stosuje się całkowicie zwykłą 7-łopatkową chłodnicę TT-1225, taką samą jak w większości innych niedrogich zasilaczy. Dlatego jeśli do obciążenia 220 W system chłodzenia pracuje prawie bezgłośnie, to podczas wyjazdu za granicę z mocą 440 W poziom hałasu jest powyżej średniej. I rośnie wraz ze wzrostem obciążenia systemu, osiągając 34 - 35 dB. W zasadzie w większości przypadków hałas ten nie wyróżnia się na tle układów chłodzenia innych podzespołów, ale nie jest do końca słuszne nazywanie go „wyjątkowo cichym”.
Modyfikacje Thermaltake TR2 S
Ceny na Thermaltake TR2 S |
---|---|---|---|---|
Thermaltake TR2 S TR2 S 500W | od 203 zł | 5 oferty | ||
Thermaltake TR2 S TR2 S 600W | od 222 zł | 7 oferty | ||
Thermaltake TR2 S TR2 S 700W | od 243 zł | 6 oferty |