Zasilacz Thermaltake Smart BM2 BM2 650W
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Thermaltake Smart BM2 BM2 650W 2020 rokSmart |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thermaltake Smart BM2 BM2 650W
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake Smart BM2 650 W półmodułowy 80 P PS-SPD-0650MNFABE-1 | 432 zł |
Thermaltake zasilacz - Smart BM2 650W Modular 80+ Bronze KZTTKZ650000000 | 327 zł |
Thermaltake Smart BM2 650W OB-ZAS-THT-256 | 339 zł |
Thermaltake zasilacz - Smart BM2 650W Modular 80+ Bronze 66650 | 346 zł |
Thermaltake zasilacz - Smart BM2 650W Modular 80+ Bronze 66650 | 327 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake Smart BM2
Ceny na Thermaltake Smart BM2 |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Smart BM2 BM2 550W | od 432 zł | 1 oferta | ||
Thermaltake Smart BM2 BM2 650W | od 327 zł | 11 oferty | ||
Thermaltake Smart BM2 BM2 750W | od 350 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →