Zasilacz Thermaltake Smart BX1 BX1 450W (SPD-450AH2NKB)
Zdjęcia 8 |
Thermaltake Smart BX1 BX1 450W 450 W550 W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thermaltake Smart BX1 BX1 450W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake Zasilacz Thermaltake Smart BX1 450W KZTTKZ4SMARTBX1 | 213 zł |
Thermaltake Zasilacz Thermaltake Smart BX1 450W 46458 | 226 zł |
Thermaltake Zasilacz Thermaltake Smart BX1 450W 46458 | 213 zł |
Thermaltake Smart BX1 450W 80+ Bronze Czarny | 229 zł |
Thermaltake Smart BX1 450W 80+ Bronze Czarny | 259 zł |
Modyfikacje Thermaltake Smart BX1
Ceny na Thermaltake Smart BX1 |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Smart BX1 BX1 450W | od 213 zł | 5 oferty | ||
Thermaltake Smart BX1 BX1 550W | od 233 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →