Zasilacz Thermaltake Smart BX1 RGB BX1 RGB 550W
Wideo 7Zdjęcia 18 |
Thermaltake Smart BX1 RGB BX1 RGB 550W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake Smart BX1 RGB
Ceny na Thermaltake Smart BX1 RGB |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Smart BX1 RGB BX1 RGB 550W | od 269 zł | 2 oferty | ||
Thermaltake Smart BX1 RGB BX1 RGB 650W | od 298 zł | 20 oferty | ||
Thermaltake Smart BX1 RGB BX1 RGB 750W | od 358 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →