Zasilacz Thermaltake Litepower 2 Litepower 550W 230V
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Thermaltake Litepower 2 Litepower 550W 230V |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake Litepower 2
Ceny na Thermaltake Litepower 2 |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Litepower 2 Litepower 350W 230V | od 150 zł | 11 oferty | ||
Thermaltake Litepower 2 Litepower 450W 230V | od 161 zł | 14 oferty | ||
Thermaltake Litepower 2 Litepower 550W 230V | od 314 zł | 1 oferta | ||
Thermaltake Litepower 2 Litepower 650W 230V | od 219 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →