Zasilacz Thermaltake Litepower RGB Litepower RGB 650W
Wideo 4Zdjęcia 7 |
Thermaltake Litepower RGB Litepower RGB 650W 550 W650 W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thermaltake Litepower RGB Litepower RGB 650W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake Zasilacz Zasilacz Thermal PS-LTP-0650NHSANE-1 | 435 zł |
Thermaltake Zasilacz Litepower RGB 650W KZTTKZ6LITERGB0 | 224 zł |
Thermaltake Zasilacz Litepower RGB 650W KZTTKZ6LITERGB0 | 237 zł |
Thermaltake Zasilacz Litepower RGB 650W 49492 | 224 zł |
THERMALTAKE Litepower RGB 650W PS-LTP-0650NHSANE-1 | 248 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake Litepower RGB
Ceny na Thermaltake Litepower RGB |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Litepower RGB Litepower RGB 550W | od 348 zł | 1 oferta | ||
Thermaltake Litepower RGB Litepower RGB 650W | od 224 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →