Zasilacz Thermaltake Smart BM2 BM2 550W
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Thermaltake Smart BM2 BM2 550W 2020 rokSmart |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake Smart BM2
Ceny na Thermaltake Smart BM2 |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Smart BM2 BM2 550W | od 432 zł | 1 oferta | ||
Thermaltake Smart BM2 BM2 650W | od 327 zł | 11 oferty | ||
Thermaltake Smart BM2 BM2 750W | od 350 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →